Postarajte sa o svoju pokožku v zime

Postarajte sa o svoju pokožku v zimeČím je vonku chladnejšie počasie, tým buy modafinil cítime na našej pokožke, že je citlivejšia, suchšia a napnutejšia. Ako ju udržať v čo najlepšom stave aby bola krásna a hebká?

V zime si pokožka vyžaduje mastnejší prípravok ako v lete. Natierajte sa výdatnejšie ako obyčajne a používajte hutnejšiu konzistenciu telového mlieka. Vyskúšajte krém s bambuckým maslom alebo pre suchšiu pokožku s ureou. Nemusíte kupovať drahé telové mlieka. Aj tie bežne dostupné spĺňajú požiadavky hydratácie a výživnosti.

Nezabúdajte v zime ani na ruky. Pokožka je na nichcanadian pharmacy viagra tenšia ako inde a tak má tendenciu vysychať a praskať. Nehovoriac o nepríjemných pigmentových škvrnách, ktoré sa môžu ľahko vytvoriť aj v chladnejších mesiacoch. Ak vám bežné krémovanie nestačí, ošetrite ruky profesionálne. Vyskúšajte pharmacy online
parafínovú kúru, ktorej predchádza peeling, masáž a špeciálna výživná maska na ruky.

Postarajte sa o svoju pokožku v zime 2Ak vám v nepriaznivom počasí premoknú ponožky, čím skôr ich vymeňte za suché. Nie len predídete chorobe, ale aj popraskaniu pokožke na chodidlách. Chodidlám venujte pozornosť extra výživným krémom určeným na nohy. Predtým však odstráňte zrohovatenú kožu.

Pokožke môžete pomôcť aj zvnútra a to dostatočným prísunom tekutín. Keď si neviete v zime odoprieť horúci kúpeľ, uberte aspoň z teploty vody a z času, ktorý vo vani strávite. Časté máčanie sa v horúcej vode odstraňuje ochrannú vrstvu lipidov z kože. To vedie k jej vysúšaniu.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>