Ako a kde nosiť brošne?

Brošňa je elegantný šperk, ktorý môže osviežiť a pridať lesk akémukoľvek oblečeniu. Krásna brošňa môže byť kľúčovým prvkom Vášho vzhľadu. Dokáže oživiť inak nudné oblečenie, ktoré nemá veľa výrazných prvkov.

brosne

Existuje veľa možností ako nosiť brošne. Môžete ju nosiť na oblečení, na kabelke, na klobúku, nemusí to byť len tradičné miesto ako napríklad ramená.  Najlepšie je mať brošne vždy po ruke, pretože nikdy neviete kedy budete potrebovať oživiť Váš vzhľad.

Oblečenie

Brošne bývajú pripnuté na blejzre, košele, topy alebo šaty. Elegantná brošňa môže premeniť spoločenské oblečenie na jedinečné. Taktiež uzol na šatke môže byť prekrytý brošňou.  Používa sa aj na upevnenie svetra či šiat s neformálnym vzhľadom. Ak máte blúzku alebo šaty s mašličkami, umiestnite brošňu na uzlík na mašli a získate úplne nový vzhľad. Staršie jednoduché tričko vylepšíte pripnutím dvoch alebo troch brošní. Bez akýchkoľvek pochybností noste brošne na obyčajných večerných  šatách. Vyberte si napríklad Swarovski brošne a vyčarujte elegantný vzhľad.

Vlasy

Niet pochýb, že brošne vyzerajú skvele na oblečení. Sú však ďalšie jedinečné spôsoby ako ich nosiť. Môžete použiť brošňu ako doplnok do vlasov. Dostanete romantický vzhľad a budete pútať všetku pozornosť, najmä ak zvolíte trblietavú brošňu.

Je to perfektné riešenie, ak chcete zmeniť svoj ​​účes počas niekoľkých minút. Urobte si jednoduchý drdol a zastrčte doňho brošňu. Tiež je možné pripnúť brošňu na čelenku alebo na vlasy stužkou.

Kabelky

Môžete svojim kabelkám dodať  trochu luxusu prostredníctvom malej brošne. Pripnite ich bez obáv na veľkú kabelku alebo aj na malú večernú.  Ak máte jednoduchú kabelku a pripnete k nej brošňu výsledkom bude krásna večerná kabelka.

Náhrdelníky a náramky

Unikátny spôsob ako vyčarovať krásny náhrdelník je pripnúť brošňu vyrobenú z polodrahokamy na retiazku. Najlepšie na tom je, že brošňu môžete meniť  každý deň, a získať tak stále nové a nové náhrdelníky. Rovnakým spôsobom môžete pripnúť brošňu na náramok.

Ďalšie tipy a triky ako nosiť brošne

  • Ak máte na sebe šaty s veľmi hlbokým výstrihom, pripnite brošňu v najnižšom bode svojho výstrihu.
  • Noste šatku ovinutú okolo ramien a zaistite ju brošňou.
  • Brošne môžu byť použité ako elegantné gombíky na blúzke.
  • Môžete pripnúť brošňu na ploché topánky. Ak máte dve rovnaké brošne, môžete ich použiť na dekoráciu a obnoviť topánky z minulej sezóny.
  • Brošne môžu byť výbornou pomôckou pokiaľ ide o módne katastrofy. Môžete zabudnúť na pokazený zips alebo zničený gombík, ak budete vždy nosiť v kabelke jednu či dve brošne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>