Kúsky v ktorých vám zima nebude – svetre, kabáty, peleríny

sveterJesenné trendy na seba nenechali dlho čakať. Babie leto sa skončilo skôr, ako sme stihli odložiť plavky a už je čas na výber kabátov, búnd, svetríkov či nohavíc. Skôr ako si rozoberieme jednotlivé kúsky si povieme v akých farbách sa budeme túto sezónu pohybovať. Klasikou ako je čierna, šedá a hnedá nič nepokazíte, avšak tieto farby sú už okukané. Top bude fialová, kráľovská modrá, žltá, krvavá červená a púdrová ružová.

Svetre

Ak máte rovnú postavu a chcete aj napriek tomu pôsobiť ženskejšie, oblečte si hrubší sveter previazaný v páse opaskom. Opasok vám vytvaruje postavu presýpacích hodín. Ste nízka a chcete opticky predĺžiť postavu? Potom zabudnite na dlhé svetre a stavte na priliehavé kúsky do pása. Krátky sveter dokonale skombinujete so širšou sukňou. Keď outfit doplníte elastickým alebo gumeným opaskom, budete vskutku elegantná.

kabat

Kabáty

Z dámskych kabátov vyberajte v súlade s dokonalým strihom a kvalitným materiálom. Tento rok sú in výrazné motívy, vzory a potlače na kabátoch. Pokojne experimentujte a dovoľte si výraznejší kúsok. Doplňte šatník o originálny trenčkot so zvieracím vzorom či veľkým golierom. Skvelým doplnkom bude opasok, ktorý môžete nosiť priamo na kabáte. Vytvarujete si tak krásnu postavu aj pod hrubou vrstvou materiálu.

Peleríny

V zime by sme najradšej nevyliezli spod vyhriateho paplóna. Pelerína vám dodá pocit, akoby ste práve vstali z kresle prekrytá teplou dekou. Do spoločnosti sú ideálne modely z vlny a s nápadnými doplnkami na golieri ako kamienky, gombíky či zipsy. K peleríne si oblečte rifle s vysokými čižmami. Budete vyzerať elegantne a žensky.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>