Štýlové lahôdky

Bez doplnkov to proste nejde! Aj keď sú tohtoročné módne trendy postavené na jednoduchosti, kabelky, šperky a ozdoby do vlasov prekypujú rozmanitosťou farieb a tvarov!

štýlové lahôdky

Lekcia štýlu

Najštýlovejšia je kombinácia jednoduchého outfitu a výrazných doplnkov. Návrhári sa inšpirovali cestami po Karibiku, Južnej Amerike i Ázií, a preto v kolekciách bižutérie nájdete pestrofarebné kúsky doplnené o najrôznejšie pletené šnúrky, retiazky, strapce a kamene. Najkrajšie všetko vynikne v kombinácií s bielym oblečením, ktoré tento bláznivý karneval povýši na vrchol elegancie!

Líčenie k tomuto štýlu

Bez obáv môžete vsadiť na výrazné farby – nechcete predsa na úkor neprehliadnuteľných doplnkov zmiznúť?! Snažte sa však zároveň ich jedinečnosť neprebíjať. Takže aj keď to trendy dávno nediktujú, navrhujeme vybrať na pery i nechty rovnaký, najlepšie sofistikovane červený či korálový odtieň. A zvyšok tváre diskrétne zladiť. Teda zjednotiť odtieň pleti, riasy zľahka zvýrazniť mascarou a obočie len prečesnúť.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>