Ako vytvoriť dymové líčenie očí

Ako vytvoriť dymové líčenie očíSkôr ako sa pustíte do líčenia, pripravte buy modafinil si potrebné veci. Budete potrebovať očné tiene minimálne dvoch farieb. Jednu béžovú a druhú tmavú. V prípade, že na to idete prvýkrát odporúčame dymovosivú. Mäkkú očnú kontúrovaciu ceruzku, tekutú očnú linku, vatové tyčinky, plochý úzky štetec alebo penový aplikátor a čiernu maskaru.

Ako vytvoriť dymové líčenie očí 2Penovým aplikátorom alebo mäkkým štetcom pharmacy online
naneste na celé viečka svetlý očný tieň. Naneste ho čo najviac. O to ľahšie sa bude aplikovať tmavá farba.

Na dolné viečko čo najbližšie k línii mihalníc nakreslite linku. Ak máte malé nevýrazné oči, zvýraznite len vonkajšie kútiky oka, ak sú väčšie, môžete viesť linku až k stredu oka. Jemne ju rozmažte bruškom prsta alebo vatovou tyčinkou.

Na linku naneste tenkým aplikátorom tmavý očný tieň, aby ste plynulejšie rozptýlili farbu.

Ako vytvoriť dymové líčenie očí 3Môžete začať s tmavým canadian pharmacy viagra očným tieňom. Začnite stredne intenzívnym, na ktorý môžete naniesť najtmavší tieň. Mal by byť púdrový, rovnako ako aj podklad.

Ak sa rozhodnete pre tekutú očnú linku, nanášajte ju pred použitím očných tieňov tenkým štetcom čo najbližšie k mihalniciam. Mali by ste to zvládnuť na jeden ťah. Ak nie, použite radšej ceruzku.

Na horné aj dolné riasy aplikujte niekoľko vrstiev kvalitnej maskary. Riasy tak budú zvýraznené a bez zhlukov. Nakoniec si skontrolujte, či sú tiene rovnomerne nanesené na oboch očiach rovnako.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>